Domek letniskowy / rekreacyjny - podkarpackie - Brylińce

Dodane: 19 Sierpień 2019 12:04
miesiąc temu


Zdjęcia
Domek letniskowy / rekreacyjny - podkarpackie - Brylińce
Opis nieruchomości:
Każdy z nas marzy o miejscu gdzie będzie mógł oderwać się od otaczających go obowiązków, a zarazem znaleźć chwilę tylko dla siebie, przy okazji mogąc się rozkoszować pięknem natury.
Dla wielu takim miejscem są zachwycające pogórza Podkarpacia. Od dawna ludzie z całej Polski zjeżdżają się w te malownicze miejsca, żeby odpocząć i móc zrelaksować się.
A gdyby można było mieć kawałek tych pięknych terenów na własność?

30 m2 przytulnego domku letniskowego oraz 30 arów działki, otoczonej z jednej strony ścianą lasu, z drugiej niewielkim potokiem, to idealne miejsce na relaks. Pomimo lokalizacji z dala od większych ośrodków miejskich, podłączone są prąd, gaz oraz woda. Piętrowy domek składa się z łazienki, kuchni oraz dwóch przestronnych pomieszczeń, a w jednym z nich znajduje się kominek, który wspaniale umila letnie wieczory. Przed wejściem do budynku znajduje się weranda, która jest idealnym punktem obserwacji gwiazd w ciepłe wakacyjne noce. Na terenie działki znajduje się ponad 150 drzew i krzewów, które nadają jej niepowtarzalnego uroku. Znajdzie się też sporo przestrzeni, którą wedle uznania można wykorzystać na dodatkowe aktywności jak np. ogrodnictwo czy różnego rodzaju sporty. Nie brakuje również miejsca na zorganizowanie ogniska bądź grilla w gronie przyjaciół.

Bardzo mocno zachęcam do kontaktu i zobaczenia tego malowniczego miejsca.
Kontakt:

Adres nieruchomości:
Brylice, Podkarpackie


Cena:
179 000


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
696624711
  Wysłanych zapytań: 0 Ogłoszenia Premium